Film: Pina schaukelt
1 december 2016
Vilnius
18 maart 2017

Berlijn maart 2017

Berlijn maart 2017

Wij zijn met ons team van  47 pers 4 dagen naar Berlijn geweest.

In Berlijn hebben we scholen bezocht die pasten bij onze interesse. Daarbij hebben we vooral gelet op techniekaanbod, passend (inclusief) onderwijs en brede school.Daarnaast zijn we ook de cultuur niet vergeten. Een dansavond, een theateravond, een fietstochtje langs de muur een bezoek aan het techniekmuseum en interessante rondwandelingen langs Berlijnse highlights maakte onze reis compleet.

De reis was prima verzorgd. Een fijn hotel en steeds weer andere restaurants voor lunch en diner. Kortom alles erop en er aan.

Ons team geeft een groot compliment aan Ed Hoekstra die deze reis perfect voor ons heeft georganiseerd.

Marijke van Amersfoort

Directeur Basisschool Samenspel

Amsterdam ZO

Comments are closed.